RODZAJE BANERÓW

BANER LAMINOWANY

 

Baner laminowany wykonany jest z tkaniny PCV  przeznaczonej do jednostronnego zadruku. Jest to baner przeznaczony do krótkookresowej ekpozycji, jego trwałość to około 1 roku.

Ze wzgledu na atrakcyjną cenę jest idealny do krótkiej ekpozycji: iventy, targi, kiermasze, balkony.

Banery laminowane dostepne są w wersji matowej i błyszczącej.

Gramatura banera na którym drukujemy to 510g/m2.

 

BANER POWLEKANY

 

Baner powlekany wykonany jest z takniny PCV o bardzo dużej odporności na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.Jest to baner przeznaczony do długiej ekspozycji na warunki atmosferyczne, odporny na promieniowanie UV oraz wilgoć.

Idealny do długookresowej reklamy na płotach, balkonach itd.

 

BLOCKOUT

 

Blockout to baner powlekany z certyfikatem trudnopalności B1. Charakteryzuje się czarną przekładką uniemożliwiającą przenikanie promieni słonecznych przez materiał. Stosowany  jest do druku jedno i dwustronnego.

Blockout ma szerokie zastosowanie jako nośnik reklamy w galeriach handlowych, supermarketach, ale może byc takze wykorzystywany w aranżacji biur, sklepów, witryn, stoisk targowych.

 

BACKLITE

 

Specjalny baner powlekany z certyfikatem B1. Charakteryzuje sie on bardzo czystym, białym tworzywem PCV, które po dodatkowym podświetleniu od tyłu rozprasza źródło światła. Materiał ten używany jest do druku dwustronnego do podświetleń.